Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
handsome1988

utworzenie strony www

Polecane posty

Witam serdecznie ostatnio zacząłem poznawać html i chciałe zrobić stronke co po czesci mi sie udało. co dalej ? Co trzeba zrobić aby ukazała się w inernecie ? Jestem zielony w tych tematach i prosiłbym o szczegółowe wyjaśnienie. Wiem że potrzebna jest do tego domena , serwery itd ale kompletnie nie wiem jak to ze sobą połączyć. Mam domene zarejestrowaną na www.Az.pl

 

moja domena : upadekwolnosci.pl

serwer : apollo.az.pl

 

Co dalej ? wiem że do przerzucania plików dobry program to Total Commander , smartFTP czy cos takiego.

Kto mi pomoże ?

Dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie ostatnio zacząłem poznawać html i chciałe zrobić stronke co po czesci mi sie udało. co dalej ? Co trzeba zrobić aby ukazała się w inernecie ? Jestem zielony w tych tematach i prosiłbym o szczegółowe wyjaśnienie. Wiem że potrzebna jest do tego domena , serwery itd ale kompletnie nie wiem jak to ze sobą połączyć. Mam domene zarejestrowaną na www.Az.pl (...) Co dalej ? wiem że do przerzucania plików dobry program to Total Commander , smartFTP czy cos takiego.

Tego typu pytania powinieneś raczej zadawać bezpośrednio do swojego hostingodawcy, a jeszcze wcześniej... szukać odpowiedzi na nie na stronach pomocy swojego dostawcy i/lub poprzez google.

 

* Co mam zrobić z moją domeną po jej zarejestrowaniu? <- informacje z Centrum Pomocy firmy AZ.pl

* Chcę zobaczyć moją stronę w Internecie. Jak to zrobić? <- jak wyżej

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na google.pl lub bezpośrednio w firmie w której rejestrowałeś domenę/aktywowałeś konto hostingowe.

 

Oczywiście... kupując chleb nie masz co liczyć na to, że piekarz osobiście posmaruje Ci go masłem, oraz udzieli maksymalnie wyczerpujących temat informacji o tym jak przyrządzić pyszne kanapki. Mam jednak szczerą nadzieję, iż choć troszkę Ci pomogłem i teraz będziesz już przynajmniej wiedział gdzie i czego dokładnie szukać, aby samodzielnie rozwiązać problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

kaczy udzielił najmilszej odpowiedzi, jaką można było chyba udzielić, ja bym gościa pogonił na webhelpa : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×