Skocz do zawartości
stronghold

Jaki hosting pod aukcje?

Polecane posty

Witam serdecznie, co byscie polecili drodzy forumowicze, jaki hosting wybrać?,

 

zacznijmy od matematyki powiedzmy ze mam 100 aukcji na kazdej po 4 zdjecia kazde po 100 kb, i teraz załóżmy że każda bedzie miała 1000 odsłon...

 

Samo wyliczenie tego jaki transfer bym musiał miec to problem...

 

Co byscie polecili jaki hosting i jaki musiał by miec miesieczny transfer...?

 

Licze na podpowiedzi.

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko pod aukcje (szablony, grafiki) wyjdzie taniej jeżeli poszukasz prostego hostingu bez mysql/php. Jeżeli chciałbyś w przyszłości postawić jednak też jakąś stronę, może zainteresuje Ciebie nasza oferta: http://www.netzip.pl/oferta/hosting/

(pakiet Web1 - 1GB/15GB za 40zł / rok)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, co byscie polecili drodzy forumowicze, jaki hosting wybrać?,

 

zacznijmy od matematyki powiedzmy ze mam 100 aukcji na kazdej po 4 zdjecia kazde po 100 kb, i teraz załóżmy że każda bedzie miała 1000 odsłon...

 

Samo wyliczenie tego jaki transfer bym musiał miec to problem...

 

Co byscie polecili jaki hosting i jaki musiał by miec miesieczny transfer...?

 

Licze na podpowiedzi.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

Z podanych przez ciebie danych obliczenie jest proste 1000x0,1*4=400MB, z czego 3/4 nie zostanie wykorzystane przez cache przeglądarek. A więc 100MB dla aukcji 7 dniowych. x4 na miesiąc ledwie 400MB?

 

Przy tak małej liczbie odwiedzin wystarczy ci spokojnie najtańszy pakiet z http://vipserv.org, a w przypadku wzrostu zapotrzebowania zawsze można zwiększyć pakiet od ręki przez przeliczenie okresu abonamentowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z podanych przez ciebie danych obliczenie jest proste 1000x0,1*4=400MB, z czego 3/4 nie zostanie wykorzystane przez cache przeglądarek. A więc 100MB dla aukcji 7 dniowych. x4 na miesiąc ledwie 400MB?

 

Przy tak małej liczbie odwiedzin wystarczy ci spokojnie najtańszy pakiet z http://vipserv.org, a w przypadku wzrostu zapotrzebowania zawsze można zwiększyć pakiet od ręki przez przeliczenie okresu abonamentowego.

 

chyba nie starczy najtańszy pakiet , bo zapomniałeś przemnożyć przez 100 aukcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie starczy najtańszy pakiet , bo zapomniałeś przemnożyć przez 100 aukcji :-)

 

No tak, pośpieszyłem się. To wypadało by niby <=40GB/miesiąc chociaż ludzie w allegro odświeżaja te aukcje w nieskończoność, a obrazki się nie ładują na nowo...

Mogę udzielić nawet 50% zniżki za konto w którym wyłączone będzie PHP i MySQL, czyli wyłącznie treść statyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×