Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ddevilish

[Sprzedam] 2 serwery CS 24 sloty publiczne!

Polecane posty

Witam, mam do odsprzedania 2 publiczne serwer gry Counter Strike 1.6 po 24 sloty każdy na okres ponad 4 miesięcy (w momencie pisania 129 dni). Poniżej podaję dokładną specyfikację:

 

Lokalizacja: PL Gdańsk (maszyna od Nephax'a)

Ilość slotów razem: 48 (2 serwery po 24 sloty)

Okres wynajmu: 129 dni (screen z panelu: http://img18.imageshack.us/my.php?image=skillnet.jpg)

Proponowana cena: 750-800zł (o 200zł taniej niż u dostawcy)

Host: skillnet.pl

Dlaczego sprzedaję: Sprawa dosyć prosta, zakupiłem swój własny serwer dedykowany i dłużej nie potrzebuje korzystać z usług skillnetu, mimo iż jestem bardzo zadowolony. Z przepisaniem umowy na nowego właściciela nie będzie problemu ;] Niektórych może dziwić niska cena - po prostu próbuję jak najszybciej odzyskać pieniądze, a okres wystąpienia o zwrot jest niestety długotrwały :/ Dodatkowo IP jest bardzo znane, należało wcześniej do dużej sieci serwerów CS!

Kontakt: gg - 2262183 - o cenę zawsze można się jeszcze dogadać

 

Pozdrawiam, Michał Korzeniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ddevilish,

 

czytałem Twojego posta na forum prawnym i przykro mi, że tak zostałeś potraktowany.

 

Chciałbym jednak zwrócić uwagę na fakt, że nie otrzymałeś paragonu z kasy fiskalnej, o której pisał właściciel.

 

Proponuję, poprosić o przesłanie takiego paragonu, lub ewentualnie skan paragonu, bo póki co to wydaje mi się to bardzo śliski temat.

 

Pozdrawiam,

 

MEFISTON

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×