Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
www.ionic.pl

Z: Konfiguracja Lxguard przy zmiennym IP

Polecane posty

Co niektórzy chyba nie przeczytali ze zrozumieniem całości postu...

Bo podejście mają "kup se Pan vpsa, po to tylko, żeby łączyć się poprzez niego z innym VPSem".

 

Dla mnie osobiście bez sensu. Bo jeśli ktoś tak paranoidalnie boi się wszystkiego, to po 1) nie powinien brać VPSa z OpenVZ ( wystarczy wtedy, że komuś uda się dobrać do serwera-matki, wyda vzctl enter <id> i wtedy wszystkie lxsmiecie będą bezużyteczne), a po 2) to załatwi sobie serwer w porządnej serwerowni, wraz z portem VPN i przez niego będzie sobie administrował serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co niektórzy chyba nie przeczytali ze zrozumieniem całości postu...

Bo podejście mają "kup se Pan vpsa, po to tylko, żeby łączyć się poprzez niego z innym VPSem".

 

Dla mnie osobiście bez sensu. Bo jeśli ktoś tak paranoidalnie boi się wszystkiego, to po 1) nie powinien brać VPSa z OpenVZ ( wystarczy wtedy, że komuś uda się dobrać do serwera-matki, wyda vzctl enter <id> i wtedy wszystkie lxsmiecie będą bezużyteczne), a po 2) to załatwi sobie serwer w porządnej serwerowni, wraz z portem VPN i przez niego będzie sobie administrował serwerem.

 

 

Przestań, odpowiedziałem tylko na to pytanie:

A gdzie takie konto można założyć tanio?

Ale z tego co widze od jakiegoś czasu Ty nie potrafisz wypowiadać się w sposób mniej ironiczny czy agresywny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań, odpowiedziałem tylko na to pytanie:

Konto SSH to nie VPS. To po 1).

A po 2) - IMO podanie linka do Google to nie jest merytoryczna odpowiedź na pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konto SSH to nie VPS. To po 1).

A po 2) - IMO podanie linka do Google to nie jest merytoryczna odpowiedź na pytanie...

 

 

Dobrze @Fiercio dziękuję za konstruktywną radę, postaram się stosować do Twoich jakże cennych uwag w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×