Skocz do zawartości
ksk

Serwer P2P

Polecane posty

Dzisiaj mam zaoferowanie cześć powierzchni dyskowej w zaokrąglaniu 40 w porywach 50 GB dysku na pliki p2p. Co dokładnie daje konto FTP + klient p2p do wyboru torrentflux/utorrent z webgui. Dlaczego szukam chętnego my jako studenci z akademia mówimy nie blokowaniu portów p2p na sieci dlatego wykorzystujemy do tego taki serwer.

 

 

 

Koszt takiego serwera to 50 pln miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Dzisiaj mam zaoferowanie cześć powierzchni dyskowej w zaokrąglaniu 40 w porywach 50 GB dysku na pliki p2p. Co dokładnie daje konto FTP + klient p2p do wyboru torrentflux/utorrent z webgui. Dlaczego szukam chętnego my jako studenci z akademia mówimy nie blokowaniu portów p2p na sieci dlatego wykorzystujemy do tego taki serwer.

 

 

 

Koszt takiego serwera to 50 pln miesięcznie

 

hmmm sprzedaż kont pod nielegalne pliki ?

Ps. kiedy będzie w wiadomościach "zatrzymany Pan K za rozpowszechnianie nielegalnych plików" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P2P to nie ylko nielegalne pliki ... każdemu p2p, torenty itp kojarzy się tylko z piractwem co nie jest tak do końca prawdą ... zaprzeproszeniem z WWW , HTTP też można siciągnac "pirata" i legalne oprogramowanie - To taki mały off.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
P2P to nie ylko nielegalne pliki ... każdemu p2p, torenty itp kojarzy się tylko z piractwem co nie jest tak do końca prawdą ... zaprzeproszeniem z WWW , HTTP też można siciągnac "pirata" i legalne oprogramowanie - To taki mały off.

 

tak bo np. Microsoft daje do pobrania windowsa za pomocą programu które wymienił kisiek ;) nie wiedziałem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak bo np. Microsoft daje do pobrania windowsa za pomocą programu które wymienił kisiek ;) nie wiedziałem....
Obchodzisz dzisiaj jakiś dzień udzielania głupich odpowiedzi? To, że Microsoft w taki sposób nie udostępnia legalnego oprogramowania, nie oznacza, że inni tego nie robią... Chociażby Sun...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Transfer bez limitu procesów 5 na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Europa europa patrząc teraz na dysk to w sumie do 70 gb mogę zwiększyć dysk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×