Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Pokuć

Z: Nowe serwery w OVH :)

Polecane posty

Gość Pokuć

No ale dzieciom/ gimnazjalistom/ głowie może zabraknąć tych 61 PLN albo będzie szkoda i już ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

słowem; opłata za setup wydaje się być dobrym pomysłem przeciwko dzieciom neo, które biorą serwer tylko na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przesadzacie o tych dzieciach trochę???

 

Co do opłaty za instalację to OK, ale musiałby wtedy zniknąć długi czas oczekiwania na serwer.

 

Następny mądrala...

Zamawiałeś kiedyś serwer w ovh? Ja osobiście jestem pod wrażeniem szybkości w jakiej oddają serwery do użytku. Bardzo często zdarza się, że serwer można dostać szybciej niż w ciągu godziny...

 

 

Co do setupu - 61 zł... za tyle to ja sobie nawet nie kupie butelki dobrego whiskey. Według mnie taki setup to jest żart, a nie faktyczna bariera. Ale widać jednak ovh ma rację i rzeczywiście to odstrasza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY
dostać szybciej niż w ciągu godziny...

 

Nawet 10 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znów jesteś śmieszny ;-))

 

Czy 30 godzin to jest dużo? Rozumiem PCety... ale mimo wszystko 30 godzin to zadowalający czas, żeby nie powiedzieć świetny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy 30 godzin to jest dużo? Rozumiem PCety... ale mimo wszystko 30 godzin to zadowalający czas, żeby nie powiedzieć świetny.
Tak, 30 godzin to jest dużo. Nawet z 7.5x za dużo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 30 godzin to jest dużo. Nawet z 7.5x za dużo ;)

 

'dużo' jest pojęciem względnym... ;) Dla jednego mniej dla innego więcej ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, 30 godzin to jest dużo. Nawet z 7.5x za dużo ;)

 

Przez takie podejście wydaje się teraz 2 minutowe pioseneczki, a nie porządną muzykę trwającej po 10-20 minut ;)

 

Przepraszam, że trochę odbiegłem od tematu rozmowy. Ale nudno jest tak się trzymać wytyczonych reguł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez takie podejście wydaje się teraz 2 minutowe pioseneczki, a nie porządną muzykę trwającej po 10-20 minut ;)
Nie wiem czego słuchasz, ale mam jedną radę: zmień na coś lepszego ;) Poza tym między tym co napisałeś Ty, a tym co napisałem ja nie ma żadnej analogii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×