Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
imaniak

[Zlecenie] Konfiguracja VPS

Polecane posty

Witam, co prawda miałem sam zająć się konfiguracją VPS - jednak nie mam na to czasu (musiałbym się uczyć wszystkiego od podstaw, a nie mogę pozwolić sobie na taki ruch). VPS pochodzi z hitme (budgetVPS). Poniżej zamieszczam parametry:

 

Processor: Intel Xeon CPU X3360 @ 2.83GHz

Vendor ID GenuineIntel

Processor Speed (MHz) 2826.391 (do 200%)

Total Memory: 3145728 kB (gwarantowane 1GB)

Free Memory: 3016228 kB

Dysk: 60 GB

Transfer: 100GB

Direct Admin: tak

Adresy IP: 1 IP

 

Chciałbym, aby konfiguracją zajęła się osoba doświadczona. Na VPS'ie będę chciał postawić stronę internetową, 100 slotowy serwer sa:mp, ew. Team Speak. Chciałbym mieć możliwość, skorzystania sporadycznie ze zdalnego panelu (który ułatwiłby dalsze administrowanie VPS'em). Jest to raczej jednorazowe zlecenie.

 

Wynagrodzenie

Pieniężne, preferuje przelew bankowy, jest jednak możliwość przekazu pocztowego.

 

Kontakt

Osoby zainteresowane zleceniem, proszone są o kontakt poprzez pw/gg/tel.

Gadu Gadu - 6016436

telefon - 515495242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie pierw się czyta po forach , regulamin itp a później pisz takie rzeczy hitme.net.pl to udostępnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W budgetvps nie można stawiać serwerów gier!

 

Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale mój VPS nie zalicza się do oferty promocyjnej (jeśli tak to można nazwać). Jest to custom VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy ma to jakieś znaczenie, ale mój VPS nie zalicza się do oferty promocyjnej (jeśli tak to można nazwać). Jest to custom VPS.

 

 

wogole na ofercie budget nie mozna stawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wogole na ofercie budget nie mozna stawiac

 

Tak to jest, jak się na szybko wszystko zamawia... ;) Trzeba będzie zadowolić się jedynie forum, stroną, TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×