Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aniolek681

[wirtualny] alternatywa dla home.pl

Polecane posty

Witam,

szukam alternatywy dla home.pl dla najmniejszego pakietu. Posiadam go, ale po raz kolejny w dziwnych okolicznościach transfer szybko się skończył.

 

Podobne parametry mogą być, z tym że home chyba liczy transfer w obie strony, więc 150 gb chyba będzie ok.

Na cenę, też liczę dobra (nie żadne 300 netto ;) kupowałem zawsze w promocji).

 

Dzięki za propozycje i oferty.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak z transferem u nich? Tak samo liczą jak w home.pl (w obie strony)?

Jak w home.pl było 300 gb to na tych ww firmach liczyć też min 300 czy 150 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nand może byś przedstawił oferte a nie polecał swoją firmę bo to wygląda tak nie profesionalnie.

 

Dhosting.pl, kei.pl lub iq.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nand może byś przedstawił oferte a nie polecał swoją firmę bo to wygląda tak nie profesionalnie.

 

Dhosting.pl, kei.pl lub iq.pl

 

W moich odpowiedziach zazwyczaj starałem się nawiązywać do technicznych wymagań pytających. Transfer i objętość to każdy może wybrać sobie z łatwością, w KAŻDYM hostingu - ale niejednokrotnie ciężko się dowiedzieć czegoś o bardziej szczegółowych parametrach i technicznych możliwościach. Na vipserv.org wszystkie konta charakteryzują się praktycznie tą samą specyfikacją techniczną, są drobne różnice ale jeśli były istotne dla zapytania to zawsze o nich pisałem. Sprawy dotyczące najbardziej podstawowych parametrów kont pozostawiam zmysłom kupującym. Np reklamując pastę do zębów nie reklamuje się pojemności tubki, czy gęstości pasty. Moim zdaniem ocenę takich parametrów wypada pozostawić inteligencji kupującego.

Dziwne jest że moje dłuższe wypowiedzi są gorzej odbierane od jakiegoś wklejenia linku, co robi większość osób (patrz wyżej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwne jest że moje dłuższe wypowiedzi są gorzej odbierane od jakiegoś wklejenia linku, co robi większość osób (patrz wyżej)

Osoby (patrz wyżej), nie pracują dla danej firmy czy też nie są jej właścicielami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×