Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jeffmills

jaki hosting na portale regionalne i miejskie

Polecane posty

Witam!

 

Wykupilem pare domen oraz serwerow na ovh na portale miejskie (2) oraz regionalne (3). Jednak jakos ovh mi nie pasuje, problemy z mod rewrite itd...Szukam czegos bardziej przyjaznego dla joomli.(joomla narazie na start). Nie znam sie na hostingach tak dobrze aby powiedziec ile potrzebuje miejsca czy transferu. Portale beda o srednich miastach(okolo 100tys mieszkancow). Wiec nie mam pojecia jak tu wyliczyc ile miejsca i transferu potrzeba. Zaczynam od poczatku wiec troche to potrwa zanim zdobede traffic. Dobrze zeby byla mozliwosc zmiany planu na wyzszy. A wiec moje wymagania:

 

do 300zl/rok

mozliwosc wykupienia wiekszego planu(jest taka mozliwosc bez przenoszenia strony?) lub dokupienia transferu(tanio)

10gb miejsca

15gb transferu (chyba wystarczy narazie?)

wyłączone: register_globals, magic_quotes, safeMod lub możliwość wyłączenia w php.ini

nielimitowane polaczenia do bazy

obsługa: .htaccess + mod_rewrite - tak aby dzialaly przyjazne urle w joomli bez problemu

parkowanie domen

statystki odwiedzin AWStats

mod_gzip

backup przynajmniej raz dziennie

bazy mysql bez limitów

serwery w pl

 

 

aha i jeszcze jedno pytanko: czy mozna postawic pare stronek na dreamhoscie? slyszalem ze to jest najlepsze pod zaplecze

 

jesli gdzies pizn#lem gafe to sorry ;)

 

 

dziekuje za odp i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze - usunąłem wszystkie posty w tym temacie, ponieważ: Regulamin działu Prośby

§ 1.9 Użytkownicy nie reprezentujący interesów jakiejś konkretnej firmy mogą dodawać swoje propozycje z odnośnikami do ofert, ale tylko i wyłącznie jeśli sami są użytkownikami providera, którego polecają (i mogą to w każdej chwili udowodnić). Prosimy, żeby propozycje były jak najbardziej zgodne z wymaganiami poszukującego!

 

 

Po drugie - jeffmills:

Nie znajdziesz oferty w Polsce z takimi parametrami co chcesz. O ile transfer baaaaardzo zaniżony jest, to dysk twardy ponad normę.

Najbliższa propozycja spełniająca Twoją ofertę to http://www.kei.pl/ - ale to i tak tylko przez pierwszy rok, no i nie ma AWStats i mod_gzip.

 

A o tych braków limitów na bazę danych - zapomnij. to tylko u siebie na dedyku za 50zł/miesięcznie będziesz mógł zajeżdżać bazę danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×