Skocz do zawartości
webmaniac

LUGO.pl i GameCP - Dla przyszłych (oby nie) kupujących

Polecane posty

Witam serdecznie, jeżeli ktoś zainteresowany jest zakupem GameCP, odradzam korzystanie za pomocą strony www.lugo.pl. Dlaczego?

 

W niedzielę dokonałem zakupu, przelałem od razu 200 złotych. Zwróciłem Panu uwagę, że zależy mi na czasie. Tu zaczęły się schodki... Od godziny 17 do około 23 instalował on panel z !1! grą, po czym stwierdził, że pojawił się problem (dla mnie problem trwał już 5 godzin...). Dziwnym trafem w tym samym czasie ktoś zarejestrował się na tym forum i umieścił temat z informacją o problemie (KaczoreQ). Jest środa, dalej mi zależy na czasie. Praktycznie każdy dzień jest dla mnie niekorzystnym opóźnieniem, bo wykupiłem reklamę na miesiąc na kilku serwisach i chciałbym, żeby hosting gier choć otarł się o ludzi. Niestety, do dzisiaj (O 17 mijają 4 dni) problem nie został rozwiązany. Serwer rozkopany - do uruchomienia konta rzekomo potrzebny "otwarty" root z możliwością bezpośredniego logowania przez SSH (wcześniej opcja wyłączona ze względów bezpieczeństwa), haseł nie mogę zmienić, bo Pan rzekomo instaluje gry.

 

W poniedziałek dostałem szatę graficzną od grafika - pociętą. Pan zapewniał że dostosowanie jej nie zajmie więcej niż 1h. Mija dziś 3 dzień, szata nie ruszona.

 

Dowiedziałem się także, że tytuł 'produktu' - =GameCP + CMS obsługi Klientów + Gry= jest po prostu chwytem reklamowym (co zabawne - pytałem przed zakupem czy przedmiotem jest licencja dożywotnia GameCP - odpowiedź twierdząca) w dniu dzisiejszym z przerażeniem przekonałem się, że prawda jest jednak inna...

 

Obecnie jestem:

- bez 200 zł

- bez panelu

- bez dostosowanej szaty graficznej

 

Stanowczo odradzam korzystanie z usług. Jeżeli ktokolwiek będzie w przyszłości korzystał z w/w usług - unikać Pana posługującego się adresem lugo.pl lub numerem GG 4052972.

 

PS: Faktury też nie dostałem, pomimo tego że sobie jej zażyczyłem o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widząc po stronie gamecp jedynym polskich resellerem jest hitme.pl a nie żadne lugo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja juz nie mam problemu z tym panelem dziala... a co do tego ze w tym samym czasie post... zbieg okolicznosci nie mam nic wspolnego z lugo... z reszta zobacz sobie ile razy ten pan mial zawieszane konto na allegro... etz chcialem skorzystac z pomocy tego pana przy instalacji panelu ale w ostatniej chwili zaczal dzialac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy11111

webmaniac Ale Sobie uzmyślałeś człowieku, Nie straciłeś 200zł z Powodu tego iż zainstalowałem ci Panel GAMECP i Postawiłem ci Skrypt Obsługi Klinetów który jest dostępny na Lugo.pl .

 

A ze nie stawiało katalogu użytkownikowi to było spowodowane twoimi Zabezpieczeniami, których sam nie potrafiłęś wyłączyć .

 

Więc nie ściemniaj, ze nie bo mam na to Całkiem inne zdanie a dokladnie Nasze rozmowy z Archiwum .

 

Po Drugie FV została wysłana na maila Tak jak Chciałeś !!

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten skrypt powinni już za darmo rozdawać jak by nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siwy11111

Nie zamierzam Go rozdawać za Darmo, każda nielegalna Kopia będzie wiązała się z Sprawami Sądowymi, wg. Regulaminu Lugo.pl za rozpowszechnianie osobą trzecim ! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buhahahaha to powinieneś dosyć dużo tych wniosków napisać do sądu o marne 200 pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×