Skocz do zawartości
tymeknafali

Prośba o poradę hostingową

Polecane posty

Witam serdecznie,

mam następujący problem. Będę robił stronę internetową dla firmy kolegi i zastanawiam się jaką ofertę dla niego wybrać, gdzie trzymać tą stronę. Miała by być to strona dla początkującej firmy. Nie wymagała by dużo - podstawa strony + kilka, kilkanaście zdjęć. Myślę że całość nie warzyła by więcej jak 50MB. Odwiedzin na te stronę też pewnie jakoś dużo by nie było. Chciałbym coś taniego, nie jestem w tej kwestii wymagający, jeżeli chodzi o parametry, ale chciałbym by to było stabilne i w razie czego, by był dobry kontakt z administratorami strony.

Chciałbym do tego oczywiście, by ta stronka pojawiła się w co większych wyszukiwarkach (google, onet, wp, cuil), by można było ją tam znaleźć. Mogła by być na dalszych miejscach, byle za to nie płacić. Czy orientujecie się jak to zrobić?

Jestem amatorem jak na razie i początkującym, więc proszę o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam Cię do zapoznania się z naszą ofertą.

Myślę, że pakiet EasyPack+ będzie pakietem odpowiednim - dodatkowo otrzymasz rejestrację domeny polskiej gratis co myślę, że się przyda.

 

Co do wyszukiwarek - możemy zaproponować Ci pozycjonowanie jednak jest to usługa dość droga a jeśli nie masz dużych wymagań możesz skorzystać z oferty katalogowania strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli dobrze napiszesz strone, ktora bedzie zoptymalizowana dodatkowo pod pozycjonowanie, google samo cie znajdzie :), onet.pl korzysta z google, do wp.pl sobie strone dodajesz do katalogu i dla cuil rowniez, ogolnie... jak nie chcesz pozycjonowac np na slowo piwo czy inne takie, a np na nazwe firmy, podejrzewam ze samo dobre napisanie strony zalatwi sprawe, szczegolnie jak piszesz ze nie musisz byc koniecznie na 1 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli dobrze napiszesz strone, ktora bedzie zoptymalizowana dodatkowo pod pozycjonowanie, google samo cie znajdzie :) , onet.pl korzysta z google, do wp.pl sobie strone dodajesz do katalogu i dla cuil rowniez, ogolnie... jak nie chcesz pozycjonowac np na slowo piwo czy inne takie, a np na nazwe firmy, podejrzewam ze samo dobre napisanie strony zalatwi sprawe, szczegolnie jak piszesz ze nie musisz byc koniecznie na 1 miejscu.

Czy mógłbym ciebie poprosić o więcej informacji o tym jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×