Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
frourais

Hosting 3/30 do ok 40PLN/miech ?

Polecane posty

Hawk! Potrzebuję hosting do 35-40zł BRUTTO za miesiąc. Powierzchnia 2-3GB, transfer miesięczny to minimum 20-30GB. Chcę zrobić stronę o kilku darmowych grach. Potrzebny brak blokady HOTLINKÓW bo po co mam umieszczać na swoim serwerze pliki instalacyjne od gier i zjadać limity jak mogę dać linka do pliku na sourceforge.net :P Strona będzie oparta o lekki CMS z małym forum ( stałych użytkowników ok 50 max 100 ) unikalnych wizyt dziennie to pewnie ok 500 i jakieś 10 osób na forum po kilka tematów na dzień. Ważne jest, aby firma najpierw mnie poinformowala zanim będzie chciała mi zablokować konto. Od razu też chcę kupić domenę, ale bez krzaków typu kupuję na rok, a tak naprawdę na 2 lata :/ (to samo z hostingiem) lub opłata 1,22PLN, a za rok odnowienie 300NETTO -.-, jaka domena jest bardziej opłacalna .pl czy .net ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na prohost.pl - plan jaki opisałeś z płatnościami miesięcznymi - domenę gratis dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 34,16 zł brutto /miesięcznie dostaniesz u nas pakiet MaxPack o pojemności 6GB z transferem miesięcznym 60GB. Zapraszam do zapoznania się z ofertą serwerów www w Hekko.pl.

 

Konta zakładane są w obecnie na profesjonalnym serwerze DELL POWEREDGE 2950 III - więcej informacji o serwerowni.

Od kilku dni oferujemy również php6 w wersji dev dla zgłaszających potrzebę skorzystania.

Zapraszam do 14 dniowego testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że jedna osoba nas poleciła, chciałbym tylko dodać że u nas do każdego serwera wirtualnego domeny dodajemy za darmo na rok, później odnowienie takiej domeny jest zgodne z naszym cennikiem.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

net.easy w tym przedziale cenowym ma najlepsze parametry na papierze, ciekaw jestem jak jest w praktyce. W regulaminie nie ma nic o obciążeniu CPU - jak to rozumieć ? Czy ktoś może podać przykład strony, która działa na pograniczu tych 3% CPU ? Też szukam podobnego hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki hosting - jak pozostałe 99% sharedów - pociągnie do 50 osób online w tym samym czasie bez problemu. Przy większej ilości odwiedzających może się sypać i wtedy pozostaje VPS/dedyk.

 

Jak wcześniej wspomniałem ja polecałbym ci webh.pl w pakiecie Medium (3/23 GB za 10 zł miesięcznie; 100 zł/rok) lub Premium (6/60 GB za 350/m-c; 350/rok).

Dodatkowo dostaniesz domenę za free. I to bez żadnych haczyków. :P

 

BTW Powinienem dostać konto sponsorowane od webh.pl za takie popieranie ich oferty, ale cóż... po prostu mówię/piszę prawdę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×