Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
KdA

Przerwanie Transferu Domeny

Polecane posty

Dwa tygodnie temu zleciłem transfer mojej domeny .pl do firmy az.pl W dalszym ciągu status operacji widnieje jako: inicjacja. W między czasie zmieniła się moja opinia o tej firmie i chciałbym anulować transfer. Czy mam taką możliwość? Jeśli tak, to czy wystarczy napisać do nich maila w tej sprawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego po prostu nie spytasz swojego pierwotnego rejestratora? ;)

 

Myślę że się ogólnie da ale to zależy od firmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do az.pl przed chwilą wysłałem wiadomość (z prośbą o anulowanie transferu), jednak nie liczę na jakąkolwiek odpowiedź. Pisałem już kiedyś i parę dni temu do nich i żadnych odp. nie dostałem, mimo iż wiadomość zwrotna o dotarciu zgłoszenia przyszła do mnie. Najwyżej jak nie będzie można to już od nich przetransferuję ją do innego rejestratora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopoki nie zrobisz koncowego potwierdzenia (mail od NASK), transfer nie zostanie dokonany. Po 5 dniach od zainicjowania wniosku, w razie braku finalizacji ten automatycznie wygasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że Az jeszcze nie przekazało sprawy do NASK, a dziś mijają dwa tygodnie :/ Mam nadzieję, że jutro dostanę od nich jakąś odpowiedź. W przeciwnym razie będę musiał czekać, aż pokwapią się o wykonanie transferu i potem nie potwierdzać w mailu od NASK, jeśli dobrze rozumiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie po prostu sie nie przejmujesz.

 

Rozumiem, ze chcesz zrobic transfer do innej firmy? Niech ta inna firma robi swoje :-).

Jak przyjdzie cos z NASKu w sprawie az to ignorujesz. Jesli jeszcze nie zaczeli procedury to inna firma rozpoczyna i akceptujesz wniosek od nich (tylko uwaznie sprawdz w sprawie ktorego wniosku dostajesz monity). Jedyny problem moze wyniknac gdy zlozyli wniosek, wowczas moze byc koniecznosc odczekania 5 dni lub anulowania po stronie az - nie wiem czy mozna zglosic rownolegle dwa wnioski od roznych rejestratorow (jesli Cie to bardzo interesuje to moge jutro dopytac w naszym dziale domen).

 

A moze, jesli sprawa wciaz sie wazy to dam rade Cie przekonac do naszych uslug?

http://www.vbiz.pl/domeny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za wyjaśnienie. No właśnie jeszcze zastanawiam się nad wyborem rejestratora, więc rozważę Twoją propozycję :P

 

nie wiem czy mozna zglosic rownolegle dwa wnioski od roznych rejestratorow (jesli Cie to bardzo interesuje to moge jutro dopytac w naszym dziale domen)

Jeśli to nie kłopot, bo od Az to chyba nie doczekam się odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×