Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Sh1moda

[doradź] Dobry Hosting

Polecane posty

Witam, przejzalem wiele ofert dotyczących hostingow, mialem kilka, ale na kilku tez sie zawiodlem i chce wasze rady, z waszych doswiadczen ;>

 

Mam 1 serwis interenetowy, planuje zrobic drugi, jako ze aktualny hosting mi nie wystarcza, planuje kupic cos lepszego :D

 

Poszukuje czegos w granicy do 100 zlotych

 

1/2 GB miejsca

10/20 Transferu miesiecznie

cPanel - jako ze znam go i mi sie podoba a np: Plesk nie ma mozliwosci podpiecia domeny pod folder, a cPanel chyba ma ;>

 

No i to chyba tyle ...

 

Na poczatku mysalelm o netarteria.pl - ale jest Plesk ;>

Myslalem o isx.pl - niby wszystko wporzadku, bylem juz pewien zakupu, ale pisze ze pomoc 24/7, napisalem na gg, po tygodniu zero odpowiedzi, napisalem na e-mail, po tygodniu zero odpowiedzi, napisalem temat na forum, po tygodniu zero odowiedzi to w temacie napisalem ze co to za pomoc 24/7, po czym moj temat zostal usuniety

 

Patrzylem tez na allegro.pl, znalazlem kilka ciekawych ofert, ale nie jestem do tego do konca przekonany..

 

Sam juz nie wiem, przez to wszystki jestem strasznie rozkojarzony i nie wiem co wybrac ;>

 

Bardzo prosze o pomoc, dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prohost i basta - realna pomoc 24/7 ( co w Polskich hostingach zdarza się BARDZO BARDZO rzadko ) mocne serwery :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za jakość sie płaci, to serwery w Polsce i moim zdaniem jedna z najlepszych ofert.

 

120ZŁ rok i masz rosnące plany.

 

Poza tym pomyśl - chcesz mieć za 100zł rok support 24/7? Chyba 24/7 w snach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie podałeś ile % taniej :D

Bo to nie taka promocja. :) Są dwa mniejsze i tańsze pakiety, nie występujące w regularnej ofercie (za 39 zł i 59 zł), można też kupić Biznes Mini z lepszymi parametrami, a w dodatku 10% taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×