Na naszych stronach internetowych stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką Prywatności .
Posiadam NSR 125 i z pełnym przekonaniem mogę polecić Ci tę maszynę.
Mój dobry przyjaciel kupił synowi Junaka (co prawda był używany) i okazał się niezłą skarbonką.
To co dobre w NSR, to fakt, że jest bardzo prosta (w sumie żadna 125' nie powinna być skomplikowana), więc wszystkie naprawy wykonuję sam. Części na allegro, olx mnóstwo więc to są groszowe sprawy ;-).
Podepnę się trochę pod temat, a mianowicie - szukam rejestratora domen, w którym odnowienie domen z rozszerzeniem .pl jest najtańsze. Czy gdzieś w Internecie znajdę takowy ranking?
Sprzedaż jest łatwiejszym rozwiązaniem. Umowę odpowiadającą dwóm stronom będzie trudno sporządzić. Dla przykładu: pozycjonowana domena może dostać bana/filtr w wyszukiwarce. Trudno osobę, ktora dzierżawi domenę karać za taki stan rzeczy, bo to nigdy nie jest celem pozycjonera ;-). Chyba, że mówimy o konkurencji.
Tak na zdrowy rozsądek, to nie wiem czy miałoby to większy sens. Jaka branża?
Ja korzystam z linuxpl.com od około 2 lat i jestem zadowolony. Hostuję tam kilka niewielkich stronek.
Dobry support, który zawsze pomoże takiemu laikowi jakim ja jestem.
Dzisiaj znów będę musiał pomęczyć Waszą pomoc techniczną.
Pozdrawiam całą załogę linuxpl.com