Skocz do zawartości

prv.pl

Użytkownicy
  • Zawartość

    1
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Wszystko napisane przez prv.pl

  1. Do września 2013 prv.pl rzeczywiście mogło tak być, gdyż poprzedni właściciel prv.pl "zbankrutował", a nad serwisem nikt nie sprawował kontroli, połowa usług nie działała itp. Od września 2013 prv.pl ma nowego właściciela, serwis został przeniesiony na wydajniejszą architekturę, został w 95% przepisany od nowa i ciągle jest rozwijany idąc z duchem czasu (m.in. wsparcie dla rozwiązań mobilnych/responsywności, PHP7 itp). I zapewniam Cię, że na każde zgłoszenie udzielana jest odpowiedź praktycznie na bieżąco (w skrajnych przypadkach z opóźnieniem do kilkunastu/kilkudziesięciu godzin).
  2. Wszystko zależy od skali, potrzeb itp - niektórzy po prostu skorzystają z googleowego dropboxa
  3. Oczywiście masz prawo mieć taki pogląd - a z racji, że reprezentujesz podmiot działający "w branży", raczej nie oczekuję, że będziesz podkreślał atuty innego podmiotu Zapewniam Cię jednak, że "widok od środka" prezentuje to zdecydowanie inaczej, ale z oczywistych względów nie będę publicznie udostępniał szczegółów A co do tzw. "gimbazy" - dla tego typu użytkowników liczy się raczej "fejsik", a nie usługi hostingowe.
  4. Nawiązując do tematu - darmowe hostingi w dalszym ciągu istnieją. Wiadomo, że darmowy hosting nie jest rozwiązaniem "charytatywnym", więc główne źródło przychodów dla takiego hostingu to reklamy. Dla pewnego typu użytkowników reklamy w obrębie strony nie są problemem, jeżeli otrzymują możliwość opublikowania strony bez dodatkowych kosztów. Oczywiście wiadomo, że inny typ klienta jest zainteresowany publikacją strony przy najniższych możliwych kosztach (w tym bez żadnych kosztów), a inny typ klienta, to np. firma, dla której np. 10k PLN rocznie na kreowanie własnego wizerunku w internecie to znikomy nakład. Na pewno oferta darmowego hostingu nie jest tak elastyczna jak płatnego hostingu, szczególnie w wypadku droższych pakietów - prosta sprawa, przy odpowiedniej wysokości abonamentu płatnemu hostingowi opłaci się udostępnić nawet dedykowany serwer lub grupę serwerów, czego raczej nie dokona darmowy hosting (który funkcjonuje na zasadach prawa rynku). Inna sprawa, że i darmowe hostingi często oferują płatne opcje, jednak najczęściej są to dodatkowe opcje, które nie są niezbędne do działania hostingu, a jedynie poszerzają zakres usług (np. opłaty za wyłączenie reklam). Podsumowując: skoro istnieją darmowe hostingi i nadal mają klientów, to znaczy, że zapotrzebowanie na te usługi nadal istnieje.
  5. tani hosting z PHP7

    Witam. Miło jest mi zakomunikować, że od kilku dni PRV.PL jako pierwszy darmowy hosting udostępniło w ramach usług hostingowych php 7.
×