Skocz do zawartości

sony

Użytkownicy
  • Zawartość

    7
  • Rejestracja

  • Ostatnio

Reputacja

0 Normalna

1 obserwujący

O sony

  • Ranga
    Nowy użytkownik
  1. A czy niezgodne z prawem jest, coś co robi wielu młodych webmasterów: świadczenie usługi tworzenia stron WWW, jest stała oferta itd. a osoba nie ma działalności gosp. tylko robi to na umowę o dzieło. Czy to już też niezgodne z prawem? Znam wiele takich stron, bo to zwykle studenci dorabiają na takich usługach.
  2. Pewnie masz rację. Zatem ile powinno kosztować niezbyt duże konto, żebym nie podejrzewał, że jest do bani? I co w końcu polecasz (z nieco droższych)?
  3. U wielu sprzedawców kont resellerskich ta funkcja jest często dodatkowo płatna, powiedzcie: - czy jest to użyteczna opcja? - czy jest ona faktycznie potrzebna? - a może jest ona niemal niezbędna, a usługowadcy celowo umieszczają ją dodatkowo, by ukryć początkowy pełny koszt, bo klient i tak będzie się musiał na nią zdecydować? W jakich przypadkach przydaje się overselling? Będę wdzięczny za porady, pozdrawiam.
  4. Witam Ponieważ jest tu dużo opinii, porozrzucanych i niepoukładanych, mam prośbę. Prawdopodobnie za jakś czas kupię konto resellera, chcę by było jak najtańsze, ale najważniejsze, by niezawodne. Stąd moja prośba: Niech każdy z was, forumowicze, napisze od 1 do 3 firm, które poleca z firm oferujących konta resellerskie (te dobre+tanie). Chcę się rozeznać, co każdy z was sądzi. Jeśli ktoś jest właścicielem takiej firmy, niech to zaznaczy, na kryptoreklamę się nie nabiorę Sam nic nie polecam - bo się na tych fimach nie znam i nie próbowałem jeszcze z żadnej.
  5. Witam Czy jeśli będę chciał świadczyć usługi hostingowe, oparte na tym, że kupie konto resellerskie i będę innym świadczył hosting na komercyjnej stronie, to czy muszę najpierw zarejestrować firmę? Wolałbym zrobić tak: świadczyć te usługi jako osoba fizyczna, nie prowadząca działalności, a zarejestrować firmę, kiedy będę miał pewność zysku (kiedy zdobędę pierwszych kliku-klikunastu klientów). Jak to jest z prawem? Czy jeśli np. będę na tym zarabiał 100 zł miesięcznie, to czy wówczas już muszę i tak rejestować działalność? Czy nie ma takiej granicy kwotowej, że np. jeśli zarabiam tylko 1500 zł rocznie, a klienta zdobywam co jakiś czas, to czy konieczna jest działalność gospodarcza? I jeszcze jedno: czy nie ma takich przypadków, że firmy hostingowe kłamią, a "krzaki" nie mają zarejestrowanej działalności? Czy to łatwo wykryć? Nie pytam, bo chcę oszukiwać, tylko sam korzytałem z różnych tanich "firm". Chodzi mi jednak o to, by nie wpakować się w koszty rejestracji firmy itp., jeśli okaże się, że nic na tym nie zarobię
  6. Witam Znalazłem w sieci dość specyficzną stronę WWW, oferującą usługi niby-reklamowe, hosting itp. Jednak gdy zajrzałem do działu Kontakt zdziwiłem się... był tylko adres skrytki pocztowej (brak adresu firmy czy właściciela) plus numer telefonu. Brak jakiegokolwiek NIP-u czy REGONU. Czy to jest zgodne z prawem, by firma to ukrywała? Z tego, co gdzieś czytałem, wiem, że za wprowadzanie w błąd kogoś (mówiąc potocznie) można nawet siedzieć, jeśli firma tego nie podaje. Jeśli to niezgodne z prawem to gdzie to można zgłosić? Urząd skarbow, policja? Drugie pytanie: czy firmy (w tym hostingowe, ale też i każde inne, mające strony WWW) mają prawo prosić o opłacenie abonamentów za korzystanie, opłat itp. na czyjeś prywatne konto (np. konto właściciela firmy)? Wydaje mi się, że niezgodne z prawem jest używanie niefirmowych kont bankowych do takich celów? Gdzie wówczas zgłaszać naruszenia, do baków, policji? Będę wdzięczny za porady, pozdrawiam.
×